16 відгуків
promo_banner
Мы внедряем технологии, облегчающие ваш труд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Нові версії Trimble Access – 2017.22 і 2018.21

Для контролерів Trimble TSC3/TCU/Tablet і тахеометрів Trimble C5/M3 вийшла програма Trimble Access версії 2017.22. Ви можете оновити свої пристрої за допомогою утиліти TIM до версії 2017.22 безкоштовно, якщо термін гарантійної підтримки на Trimble Access закінчується після 1 вересня 2017.

Для нових контролерів TSC7/T10 випущена програма Trimble Access версії 2018.21. Ви можете оновити ці контролери з допомогою TIM до версії 2018.21 безкоштовно, якщо термін гарантійної підтримки на Trimble Access закінчується після 1 жовтня 2018.

Trimble Access обох версій тепер підтримує нові приймачі – Trimble Alloy і Trimble SPS785. При установці на контролер Trimble T10покращено стабільність роботи вбудованого GNSS модуля і радіомодема.

Також у нових версіях TA для всіх тахеометрів з можливістю вимірювання висоти до нижнього вирізу (S серія, SX10, FOCUS 35/30) цей метод вимірювання висоти (bottom notch) став єдино можливим.

 

Основні поліпшення в Trimble Access 2017.22

У новій версії розширені можливості керування режимом автофокусування в тахеометри Trimble C5.

Тепер в меню Настройки інструменту в розділі Автофокус підтримується три режими:

  • Безперервний: Цей режим автофокусування використовувався в попередніх версіях TA. Далекомір вимірював безперервно, а інструмент безперервно фокусувався. Якщо ви повертали кільце фокусування вручну, то режим автофокусування вимикався до тих пір, поки ви не натиснете клавішу AF на клавіатурі. Режим Безперервний швидше витрачає заряд батарей. Він не може бути використаний при включенні Економічного режиму далекоміра.
  • Автоматичний – на призми: Інструмент фокусується тільки на призмах, або при натисканні клавіші AF на клавіатурі
  • Тільки клавішею: Інструмент фокусується тільки при натисканні клавіші AF на клавіатурі

Нова опція На відоме відстань (On known distance) автоматично фокусує Trimble C5 при наведенні його на відому точку, наприклад при установці станції плюс, зворотного засечке, розбивці або вимірі прийомами або контрольної точки.

Основні поліпшення в Trimble Access 2018.21

  • Виправлена помилка при встановленні станції з записом в якості азимута скасованого вимірювання на задню точку. Це могло призводити до неправильної орієнтуванні станції.
  • Виправлена помилка при скануванні тахеометри Trimble S серії при виборі Полігон в якості рамки. Форма рамки була показана жовтим колом, а точки скана показувалися заповненими гуртками на екрані Сканування, і незаповненими – в екрані Відео.
  • Виправлена помилка, при якій після збереження точки з множинним кодом наступна точка з новим кодом вимірювалася з додаванням до попереднього коду
  • Trimble Access підтримує завантаження проектів з Trimble Sync Manager з переданими в RTCM параметрами перетворення (Broadcast RTCM transformation) у вигляді rtd-файлів

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner