16 відгуків
promo_banner
Мы внедряем технологии, облегчающие ваш труд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Нова технологія відстеження Advanced Autolock в Trimble SX10

У новому скануючому тахеометрі Trimble SX10 використовується нова технологія відстеження призм Advanced Autolock, яка принципово відрізняється від технології Autolock в тахеометри Trimble S серії. Нова система відстеження тепер використовує сенсор-камеру в зоровій трубі. Оскільки в Trimble SX10 немає окуляра, стало можливим використання основного оптичного каналу для розміщення сенсора. Таке виконання створює дуже стабільну соосную конструкцію, дуже добре підходить для загальної конструкції зорової труби, що поєднує функції тахеометра і сканера.

Trimble SX10 не підтримує активні цілі типу Multitrack, так як це роблять тахеометри Серії S. Основна причина полягає в тому, що SX10 має специфічну оптичну конструкцію, необхідну йому для відхилення пучка в цілях сканування. Цей інструмент має повністю нову конструкцію, в яку ідеально вписується технологія відстеження саме на основі камери.
Недавні удосконалення в датчиках камери і обчислювальної потужності дозволили досягти дуже високу якість відстеження, яке в майбутньому може стати ще вище по мірі адаптації алгоритмів.

Якість відстеження Trimble SX10 істотно вище, ніж відстеження пасивних призм інструментами S Серії. Нова конструкція надає йому наступні переваги:

  • Дуже стабільна конструкція з мінімальним зміною колімації навіть при сильно змінюється температурі
  • Розпізнавання близько розташованих призм, що виключає необхідність у функції FineLock для цього інструменту
  • Набагато менша чутливість до світловідбиваючим жилетів або дорожніми знаками
  • Більш точне відстеження цілі в зонах з великою кількістю призм
  • Платформа з великим потенціалом для поліпшень в майбутньому

Базовий принцип слідкуючої системи

Слідкуюча система використовує камеру з відтінками сірого (grey value camera) з кадрових (глобальним) затвором. Камера слідкуючої системи соосна з телекамерою, а її поле зору трохи менше. В момент, коли робиться зображення, лазер включається для збільшення видимості цілі. Потім фонові шуми усуваються за допомогою віднімання зображення при вимкненому лазері. Також оптичний фільтр блокує більшість сонячного світла і зберігає зображення без спотворень. Оскільки відбите світло від призми потужний, то витримка може бути дуже короткою, що також призводить до подальшого зниження фонових шумів.

Поле зору камери слідкуючої системи

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner