16 відгуків
promo_banner
Мы внедряем технологии, облегчающие ваш труд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Про нас

Компанія "Геоком" пропонує високоточне обладнання виробництва Японія, США, Німеччина: тахеометри, GPS, лазерні рулетки, сканери, трасошукачі, тепловізори, нівеліри, теодоліти, проектори площин, ехолоти, профілографи, штативи, триноги, віхи, штанги, призми, відбивачі, трегери, адаптери, рейки, стрічки, рулетки та інше геодезичне обладнання.
Основний напрямок діяльності нашої компанії — це продаж, навчання та технічна підтримка в галузі обладнання і програмного забезпечення Trimble по всій Україні.

Фахівці нашої компанії, протягом 15 років, мають досвід робіт в Україні.

-Інженерно-геодезичні вишукування та проектні роботи для будівництва і реконструкції будівель і споруд 1 і 2 рівня відповідальності, об'єктів інфраструктури (дороги, трубопроводи, ЛЕП, компресорні станції).

-Інженерно-геологічні вишукування для нового будівництва, реконструкції та з'ясування причин деформації будівель і споруд.

-Є офіційними дилерами фірм Trimble, Javad, Nikon, Hi-target (США, Японія, Китай). Продаж, ремонт, наладка, оптичного, лазерного, навігаційного GPS обладнання для будівництва, геодезії, сільського господарства і т. д. Маємо оригінальні авторські розробки для підвищення точності навігації сільгосп техніки (до 2 див).

-Автоматизація на газопроводах:

Системи автоматизованого управління на газопроводах та інфраструктури (управління техпроцесами, пульти управління, контроль тиску, витрат).

-Трасування водотоків. Підрахунок запасів родовищ підземних вод, складання зон санітарної охорони водозаборів.

-Створення точних карт підприємств лісового господарства, з використанням космічних знімків, моделі рельєфу і даних наземної геодезичної зйомки (в тому числі Ялтинський заповідник).

-Гідрогеологічні роботи:

Аналіз, ґрунтових вод, буріння свердловин, аналіз проб ґрунту, геофізичні роботи на свердловинах, підземних сховищах газу (Глібівське).

-Обстеження і картування штучних і природних підземних порожнин. Маємо широкий досвід спелеологічних та карстологических досліджень (печери Криму, Одеські катакомби).

Завдяки великому досвіду в геодезичному напрямку «Геоком» успішно впроваджує нововведення і напрацювання в цій галузі, у сільськогосподарському сегменті. Маючи свій сервісний центр і досвідчених інженерів, які пройшли спеціалізоване навчання в компанії Trimble, Ми постійно проводимо удосконалення існуючих розробок, і створюємо скоєно нові, революційні, не мають аналогів проекти покликані значно полегшити і економічно здешевити роботу систем навігації в сільському господарстві.

Такими проектами є принципово нова модемна система «Агросеть-4м» дозволяє з/х навігаційного обладнання отримувати корекційні сигнали поправок від геодезичної мережі базових станцій по всій території України за досить низьку ціну, з точністю 2 див.

ЧФ «Геоком» має більше 3000 замовників і покупців по всіх регіонах України, а також в Росії, з них близько 200 підприємств в Криму. З 2008 по 2010 рр. діяв філія ЧФ «Геоком» в р. Сімферополь. Пріоритетні регіони діяльності Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк,Луганськ а також республіка Крим. Серед наших клієнтів багато організацій національного масштабу

1. НЦУВКЗ (Національний космічний центр України) Крим, р. Євпаторія;

2.Національна Акціонерна Компанія "Надра України" Київ р.;

3.Національна Акціонерна Компанія "НафтоГаз України" Київ р.;

4. ДП "Єдині енергосистеми України" Київ р.;

5.ДП "Захід Укргеологія" р. Львів;

6. НДПІ "Всеукраїнський інститут транспорту газу" р. Харків;

7. ДП "Укрндігаз" р. Харків.

8. АТ "Арселор Міттал" (Криворіжсталь) р. Кривий Ріг;

9. СП "Глини Донбасу" р. Крамоторск;

10. ЗАТ "Полтавська газонафтова компанія" р. Полтава.

11.ЗАТ "ПО "Донбассэкскавация" р. Донецьк;

12. ДП "Херсонський аграрний університет" р. Херсон;

13. ДП "Каховський водоканал" р. Нова Каховка;

14. ДП "Дніпровське басейнове управління водних ресурсів" Київ р.

15. ДП "Центр Державного кадастру" Київ р., р. Запоріжжі.

16 ДП "Кримський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" р. Сімферополь;

17. ВАТ "Укргеогазавтоматика" р. Харків;

18. ДП "Донбастрансгаз" р. Донецьк, р. Луганськ;

19. "Національна акдемія міського господарства" р. Харків;

20. ЗАТ "Надрагрупп" Київ р..

 

Політика відносно клієнтів розвиток довгострокових ділових відносин, побудованих на взаємовигідних умовах – найважливіший принцип роботи компанії. Відносини з клієнтами і партнерами ми будуємо на основі довіри і порядності. Фахівці нашої компанії виконують повний комплекс робіт по всьому спектру представлених в компанії напрямків, і від проектування, монтажу і пуско-налагодження систем до обслуговування і модернізації. Завдяки цьому наші клієнти своєчасно і якісно реалізують свої проекти і плани.

  Підтримка стабільної репутації компанії – принципи, закладені в основу нашої діяльності, дозволяють нам користуватися повагою клієнтів, партнерів і колег. Ми дорожимо своєю репутацією і прикладаємо всі сили, щоб її зберегти.

Американська компанія Trimble Navigation Ltd ось вже протягом чверті століття є світовим лідером на ринку технологій позиціонування. Надійність, безпека і технологічні переваги обладнання, що випускається компанією Trimble, гідно визнані сотнями тисяч користувачів по всьому світу. Продукція компанії застосовується в таких областях, як геодезія та будівництво, збір та оновлення ГІС-даних, управління авіаційним і морським транспортом, синхронізація часу, навігація рухомих об'єктів, розробка систем стеження. Компанії Trimble завжди була Лідером в області розвитку передових технологій позиціонування.

Інформація про компанію

Назва:
ПФ "ГЕОКОМ"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер, Представництво, Продаж б/у товарів, сток
Бренди:
Trimble, Nikon, Javad, CST Berger, FLIR
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2001
Статутний фонд:
Менше 10 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
200 тис. - 500 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
500 тис. - 1 млн. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
До 100 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Япония, США, Украина(БПЛА)
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
3
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000, Інші, ISO 14000/14001, ISO/TS 16949, ISO 17799, ISO 22000, OHSAS 18001, QS-9000, SA8000, TL9000, HACCP

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner