16 відгуків
promo_banner
Мы внедряем технологии, облегчающие ваш труд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Сервопривідний електронний тахеометр Trimble S7 Autolock DR+ (1" 2" 3" 5")

Сервопривідний електронний тахеометр Trimble S7 Autolock DR+ (1" 2" 3" 5")

  • Під замовлення
clockВідправка з 23 червня 2023

від 915 300 

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
  • Геодезична зйомка, фото-відео зйомка і 3D сканування - в одному універсальному інструменті
  • Удосконалена технологія Trimble VISION для відеоконтролю роботизованих операцій, документування робочої площадки і фотограмметричних вимірювань
  • Технологія Locate2Protect для контролю за тахеометрами в реальному часі
  • Далекомір Trimble DR Plus для безвідбивачевих вимірювань великої дальності та високої точності
  • Інтуїтивно зрозуміле польове ПО Trimble Access
  • Офісне ПО Trimble Business Center для швидкої обробки даних
  • Нерозривний інтеграція з панорамним цифровою камерою Trimble V10 і GNSS приймачами

САМИЙ ПРОДУКТИВНИЙ ТАХЕОМЕТР

В електронному тахеометрі Trimble S7 вдало поєднуються можливості сканування, фото-відеозйомки і геодезичних вимірювань, що робить його універсальним потужним рішенням. Тепер досить одного інструмента на будмайданчику для отримання всіх можливих даних. Використовуючи тахеометр Trimble S7 з польовим п/о Trimble Access і офісним п/о Trimble Business Center, ви можете створювати 3D моделі, високоточну візуальну документацію робочої площадки, хмари точок і багато іншого.

Trimble S7 - це виняткова система для ефектної геодезичної зйомки, що дозволяє адаптуватися до будь-якої ситуації і збільшити продуктивність роботи в полі. Поєднання технологій SureScan, Trimble VISION™, FineLock™ і DR Plus з багатьма іншими властивостями дає можливість збирати дані швидше і точніше, ніж раніше.

Інтегроване 3D сканування

Технологія SureScan дозволяє заощадити час на польових та камеральних роботах. Тепер Ви можете виконувати операції сканування для зйомки майданчиків з великою кількістю об'єктів хоч кожен день. Ефективний збір даних, створення цифрових моделей рельєфу (ЦМР), обчислення обсягів і виконання класичної топографічної зйомки виконується швидше, ніж традиційними методами. Технологія SureScan дозволяє збирати і обробляти дані швидше, зосередившись на точності контрольних точок, а не на загальну кількість точок.

Удосконалена технологія Trimble VISION

Технологія Trimble Vision, що дозволяє передавати відеозображення на контролер в режимі реального часу, а також створювати широкий набір даних з цифрових знімків. Стало можливим проводити вимірювання по призмі або в безвідбивному режимі через відео за допомогою функції "point-and-click" (вкажи та натисни). Швидке документування майданчики і можливість додавання нотаток прямо на фотографіях в полі, дасть Вам впевненість, що Ви ніколи не пропустите необхідну інформацію. Повернувшись в офіс, Ви можете використовувати дані, отримані з Trimble Vision, для вимірів або для створення 360°-ний панорами і зображень HDR для більш чітких результатів.

Найвища точність з Trimble DR Plus

Діапазон вимірювань технології Trimble DR Plus надає розширені можливості безвідбивачеві зйомки. Тепер Ви можете виконувати вимірювання з меншою кількістю станцій і з підвищеною продуктивністю, завдяки можливості сканування. Trimble DR Plus в поєднанні з безшумною технологією сервоприводу MagDrive дає відмінну можливість для швидкої зйомки не жертвуючи точністю вимірювань.

Залишаючись на точці

Технологія Trimble SurePoint дає можливість зменшити помилку наведення, уникнути дорогих повторних вимірювань і дає впевненість у результатах. Тахеометр Trimble S7 швидко знаходить і постійно відстежує мета, незважаючи на вітер, руху і осідання, активно коригуючи небажані зміщення, забезпечуючи швидке і точне наведення при кожному вимірюванні. За допомогою ексклюзивної технології відстеження цілі MultiTrack і можливості її ідентифікації, геодезисти будуть впевнені, що швидко знайдуть і наведутся на потрібну ціль.

Контроль за інструментом 24/7

Завдяки технології Trimble Locate2Protect ви в будь-яку секунду знаєте, де знаходяться ваші тахеометри. Ви можете подивитися де знаходилося обладнання в будь-який проміжок часу і отримати сповіщення, якщо інструмент залишає територію робочої площадки, піддався небажаного впливу або експлуатується з порушенням правил.

Система Trimble InSphere Equipment Manager дозволяє переглядати завантаження інструменту і автоматично відстежувати необхідність виконання технічного обслуговування, оновлення МПВ або програмного забезпечення. Завдяки Trimble Locate2Protect і InSphere Equipment Manager ви завжди точно знаєте, де знаходяться ваші інструменти, і можете бути впевнені в їх повній технічній готовності.

 

Серія Валюта($)
 
S7 1" Autolock DR+ 38 300,00
S7 1" Robotic DR+ 46 600,00
S7 2" Autolock DR+ 34 400,00
S7 2" Robotic DR+ 42 500,00
S7 3" Autolock DR+ 33 600,00
S7 3" Robotic DR+ 41 800,00
S7 5" Autolock DR+ 32 400,00
S7 5" Robotic DR+ 39 900,00

 

Основні атрибути
Виробник Trimble
Країна виробникСША
Тип тахеометра Електронно-оптичні
Додаткові характеристики
Різьба штатива 2"
  • Ціна: від 915 300 
Сервопривідний електронний тахеометр Trimble S7 Autolock DR+ (1" 2" 3" 5")Сервопривідний електронний тахеометр Trimble S7 Autolock DR+ (1" 2" 3" 5")
Під замовлення
від 915 300 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner