16 відгуків
promo_banner
Мы внедряем технологии, облегчающие ваш труд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Електронний тахеометр Trimble S9 1" Autolock DR+ (0.5" 1")
влево
 • Електронний тахеометр Trimble S9 1" Autolock DR+ (0.5" 1"), фото 2
 • Електронний тахеометр Trimble S9 1" Autolock DR+ (0.5" 1"), фото 3
вправо

Електронний тахеометр Trimble S9 1" Autolock DR+ (0.5" 1")

 • Під замовлення
clockВідправка з 23 червня 2023

від 915 300 

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Моделі з кутовою точністю 0.5" або 1"
 • Далекоміри Trimble DR Plus або DR HP для оптимальної швидкодії, точності і надійності
 • Моделі з технологіями Trimble VISION і SureScan
 • Технологія Locate2Protect для контролю за тахеометрами в реальному часі
 • Інтуїтивно зрозуміле польове ПО Trimble Access
 • Офісне ПО Trimble Business Center для швидкої обробки даних
 • ПО Trimble 4D Control для виконання моніторингу

ТОЧНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ

Завдяки об'єднанню в електронних тахеометрах Trimble® S9 найсучасніших польових технологій з високим рівнем точності і спеціалізованими інженерними функціями, досягається максимальна точність і продуктивність робіт. Ви можете поєднати в єдиному рішенні сканування, одержання зображень і геодезичну зйомку або ж сфокусуватися на досягненні найвищого рівня точності, використовуючи технології LongRange FineLock™ і Trimble DR High Precision (HP) EDM для вирішення завдань, де точність є пріоритетною. Після повернення в офіс, потужне і надійне програмне забезпечення Trimble Business Center і Trimble 4D допоможе вам обробити і проаналізувати ваші дані.

Створені для вирішення інженерних завдань

Електронні тахеометри Trimble S9 створені для вирішення спеціалізованих завдань, таких як геодезичне забезпечення тунелів і спостереження за деформаціями, де потрібне рішення з оптимальним швидкодією, точністю і надійністю вимірів. Завдяки технології Trimble DR HP EDM в S9 HP, вибору кутової точності 1" або 0.5" і технологією Long Range FineLock ви отримуєте універсальне рішення для виконання будь-яких найскладніших проектів.

Trimble DR Plus і DR HP EDM

Технологія вимірювання дальності Trimble DR Plus забезпечує збільшення діапазону вимірювань без використання призм виключно на великих відстанях, а технологія DR HP EDM в S9 HP дозволяє отримувати високу точність при вимірюванні на відбивачі. Високопродуктивні далекоміри Trimble разом технологією сервоприводу MagDrive™, що забезпечує плавне обертання без тертя, створюють неперевершений потенціал для виконання швидких вимірювань без шкоди для точності.

Точне наведення

Знизьте кількість помилок наведення, виключіть дорогі повторні зйомки і будьте впевнені в результатах завдяки технології Trimble SurePoint™. Електронні тахеометри Trimble S9 автоматично компенсують небажані зміщення інструменту, викликані сильним вітром, вібрацією і просіданням ніжок штатива, дозволяючи виконувати точне наведення на ціль і її утримання для виробництва точних вимірювань в будь-який момент часу. Завдяки ексклюзивній технології MultiTrack™ і функції ідентифікації цілей, можна вибрати найбільш підходящий для поточних умов роботи тип мети - активний або пасивний, і бути впевненим, що буде виконаний пошук і захоплення тільки потрібної мети.

Передові інженерні функції

До складу передових інженерних функцій електронних тахеометрів Trimble S9 входять технологія Trimble Finelock і лазерний покажчик Класу 3R. При високоточних вимірах Trimble Finelock дозволяє виявляти цілі, усуваючи перешкоди від близько розташованих призм. Технологія Trimble LongRange FineLock розширює можливості цієї функції. Завдяки встановленим на Trimble S9 HP лазерним покажчиком Класу 3R можна візуально відзначати точки на дуже великій відстані, наприклад при прокладці тунелів або в підземних розробках.

Контроль за інструментами 24/7

Завдяки технології Trimble Locate2Protect ви в будь-яку секунду знаєте, де знаходяться ваші тахеометри. Ви можете подивитися де знаходилося обладнання в будь-який проміжок часу і отримати сповіщення, якщо інструмент залишає територію робочої площадки, піддався небажаного впливу або експлуатується з порушенням правил.

Система Trimble InSphere Equipment Manager дозволяє переглядати завантаження інструменту і автоматично відстежувати необхідність виконання технічного обслуговування, оновлення МПВ або програмного забезпечення. Завдяки Trimble Locate2Protect і InSphere Equipment Manager ви завжди точно знаєте, де знаходяться ваші інструменти, і можете бути впевнені в їх повній технічній готовності.

Технології Trimble VISION і SureScan

Тахеометри Trimble S9 можна додатково оснастити технологіями Trimble VISION™ і SureScan. Удосконалена технологія Trimble VISION дозволяє прямо на контролері доповнювати дані зйомки актуальними видеоизображениями об'єктів, а також готувати широкий спектр звітних матеріалів, використовуючи ці зображення. Завдяки технології Trimble SureScan електронний тахеометр S9 стає універсальним приладом, що дозволяє отримувати докладні скани без встановлення окремої скануючої системи або переходу на спеціалізоване польове програмне забезпечення. Технологія SureScan забезпечує досягнення максимальної ефективності сканування і повну зйомку всіх необхідних об'єктів.

 

 

 

 

ЦІНИ:

Серія Валюта($)
S9 0.5" Autolock DR+ 56 300,00
S9 1" Robotic DR+ 46 600,00
S9 1" Autolock DR+ 34 400,00

 

Серія Валюта ($)
S9 0.5' Autolock HP 52 600,00

S9 0.5" Autolock HP

LongRange

64 000,00
S9 0.5" Autolock HP Vision 60 100,00
S9 1" Autolock HP 40 500,00

S9 1" Autolock HP

LongRage

44 400,00

S9 1" Autolock HP

Vision

53 400,00
S9 1" Autolock HP 32 400,00
S9 1" Robotic HP 3R 52 300,00

 

Основні атрибути
Виробник Trimble
Країна виробникСША
Тип тахеометра Електронно-оптичні
Додаткові характеристики
Різьба штатива 1"
 • Ціна: від 915 300 
Електронний тахеометр Trimble S9 1" Autolock DR+ (0.5" 1")Електронний тахеометр Trimble S9 1" Autolock DR+ (0.5" 1")
Під замовлення
від 915 300 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner