16 відгуків
promo_banner
Мы внедряем технологии, облегчающие ваш труд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Дисплей Trimble GFX-750

Дисплей Trimble GFX-750

  • Закінчується

від 110 000 грн

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Опис
Інформація для замовлення

Компанія Trimble (NASDAQ: TRMB) представила дисплей Trimble® GFX-750™ для використання у сільськогосподарському виробництві. Дисплей працює в комплекті з навігаційним контролером NAV-900, містить сучасний GNSS-приймач Trimble, сумісний з кількома супутниковими системами і досить простий в установці на даху т /с. Розширене супутникове покриття забезпечує користувачам високу ступінь доступності сигналу, максимально збільшуючи робочий час – особливо при роботі на складному рельєфі.

Дисплей високого дозволу з діагоналлю 25,6 см є ідеальною системою для користувачів, що працюють з технікою різних виробників, адже система сумісна з тракторами і причіпним обладнанням більшості брендів. У дисплеї реалізована підтримка універсального протоколу ISOBUS, в розробці якого ключову роль зіграла компанія Müller-Elektronik, дочірня компанія Trimble. Протокол ISOBUS дозволяє контролювати сумісні агрегати і транспортні засоби, незалежно від виробника, використовуючи тільки один термінал. Використання протоколу стандартизує налаштування системи, зменшує час простою та інсталяції, спрощує інтерфейс і процес обміну даними.

Дисплей GFX-750 представлений на міжнародній агропромисловій виставці «Агрокомплекс», яка проходить у Києві (Україна). Крім того, дисплей буде демонструватися на виставці Agritechnica, яка відбудеться р. в Ганновері (Німеччина) 12-18 листопада 2017 р.

Ця високопродуктивна система з можливістю автоматичного управління продовжує експансію компанії Trimble у світ Android-пристроїв і працює на сучасному програмному забезпеченні Precision-IQTM.

 

Можливості системи

  • Гнучка комунікація між пристроями через інтегровані модулі бездротового зв'язку Bluetooth і Wi-Fi, а також швидкісну систему передачі даних BroadR-Reach®

  • Надійний обмін даними між трактором і з/х обладнанням через систему Field-IQ ™ або протокол ISOBUS

  • Підтримка провідних корекційних сигналів: Trimble RTX ™, CenterPoint RTK, CenterPoint VRS, SBAS за допомогою контролера NAV-900

  • Сумісність з гідравлічної і електричної системами автоматичного управління Trimble Autopilot™

  • Взаємодія з Trimble Ag для управління с/г операціями по всьому господарству

«Дисплей GFX-750 – це ідеальне рішення для фермера, який вже готовий впроваджувати елементи точного землеробства – чи зацікавлений в модернізації існуючих систем, – говорить Abe Hughes, генеральний менеджер сільськогосподарського підрозділу компанії Trimble. – Дисплей має зручний інтерфейс, а навігаційний контролер з вбудованим GNSS приймачем легко встановлюється на даху кабіни. Ця інтегрована система спільно з рішеннями для управління агрегатами від Müller-Elektronik, що входить до складу Trimble, є втіленням нашого прагнення створити уніфіковану платформу, здатну повністю задовольнити потреби аграріїв всіх країн в апаратному і програмному забезпеченні. Такий комплексний підхід дає фермерам можливість легше впроваджувати технологію точного землеробства незалежно від виробника, моделі та року випуску наявних сільськогосподарських машин».

Дисплей GFX-750 поставляется в комплекте с GNSS-приемником от Trimble, принимающим сигналы на трех частотах от нескольких спутниковых систем. Одновременный прием сигналов от систем GPS, GLONASS, Galileo и BeiDou обеспечивает надежную работу и уменьшает время конвергенции. Доступность и преимущества использования вышеупомянутых спутниковых систем зависят от имеющегося спутникового покрытия в конкретном регионе.

 

  • Ціна: від 110 000 грн
Дисплей Trimble GFX-750Дисплей Trimble GFX-750
Закінчується
від 110 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner